Dřevěné kuličkové pero Senator - barvená dýha

Dřevěné kuličkové pero Senator - barvená dýha

Jedná se o největší z nabízených per, které skvěle padne do větší i velké ruky. Tělo pera je vyrobeno z barvené dýhy a zdobí je kovové doplňky ve zlaté barvě. Váha pera zajišťuje perfektní přítlak a zvyšuje jistotu rukopisu. Pokud máš styl a kladeš důraz na jedinečnost, osobitost, sílu detailu a rád udáváš pravidla hry, pak je pero Senátor ta správná volba. Pero Senator nikdo nepřehlédne.
MaterialBarvená dýha
Druh peraKuličkové pero
Hmotnost63 g
Povrchová úpravaTungový olej + vosk
Délka pera140 mm
Barva mechanikyChrom
Barva náplněČerná
Standardní baleníPapírová krabička s certifikátem
  • Cena vč. dopravy
    2 519 Kč

Dostupné možnosti

VýrobciCalli
Kód výrobku:21B015P1
Dostupnost:Na skladě

Jedná se o největší z nabízených per, které skvěle padne do větší i velké ruky. Tělo pera je vyrobeno z barvené dýhy a zdobí je kovové doplňky ve zlaté barvě. Váha pera zajišťuje perfektní přítlak a zvyšuje jistotu rukopisu. Pokud máš styl a kladeš důraz na jedinečnost, osobitost, sílu detailu a rád udáváš pravidla hry, pak je pero Senátor ta správná volba. Pero Senator nikdo nepřehlédne.


Pro lepší představu jsem připravil také otočnou 360° fotografii, aby bylo pero vidět ze všech stran a nenabízel jsem Ti "zajíce v pytli":)


Fotografií můžeš pomocí myši nebo prstem na tabletu či mobilu otáčet o 360°

Popis pera Jedná se o největší z nabízených per, které skvěle padne do větší i velké ruky. Tělo pera je vyrobeno z barvené dýhy a zdobí je kovové doplňky ve zlaté barvě. Váha pera zajišťuje perfektní přítlak a zvyšuje jistotu rukopisu. Pokud máš styl a kladeš důraz na jedinečnost, osobitost, sílu detailu a rád udáváš pravidla hry, pak je pero Senátor ta správná volba. Pero Senator nikdo nepřehlédne.
Material Barvená dýha
Druh pera Kuličkové pero
Hmotnost 63 g
Povrchová úprava Tungový olej + vosk
Délka pera 140 mm
Barva mechaniky Chrom
Barva náplně Černá
Standardní balení Papírová krabička s certifikátem
Záruka 2 roky na mechanické části. Nevztahuje se na mechanické poškození vzniklé pádem pera a na náplně.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Tagy: Dřevěné pero, Ručně vyráběné pero, Luxusní pero


Upozornění: Dřevo, jako přírodní materiál, časem, vlivem vzdušné oxidace, přirozeně tmavne. Barevné podání fotografií se může od skutečnosti lišit v závislosti na použitém zobrazovacím zařízení.