Krabičky pro pera Calli - balení per

 

Každé pero považuji tak trochu za svoje dítě a tak bych ho nejraději předal jeho novému majiteli osobně a popovídal si s ním o materiálu, ze kterého je vyrobeno, o jeho výrobě i o kráse psaného textu. O tom, že napsaná slova mohou být dobrá, stejně tak jako zlá. O tom, že pero je nástroj a záleží na každém z nás, jak jej použije. Popřál mu krásný den a ať jsou jeho slova právě ta dobrá.

Bohužel, není to v mé moci, a tak svá pera musím ke každému majiteli doručit přepravní službou. Na jejich cestu je však vždy vybavím obalem tak, abych je maximálně ochránil. A protože stejně jako ty, miluji možnost volby, nabízím ti obal od základní a praktické papírové krabičky, až po nádherná, ručně vyráběná pouzdra. Koukni na ně a vyber si sám:)

Základní papírová krabička. Základní papírová krabička, která rozhodně neudělá ostudu ani v případě, že chceš pero darovat. Je vyrobena přímo pro má pera Calli a je standardní součástí dodání pera, již v jeho ceně. Krabičku nelze nijak modifikovat, např. tiskem, nebo gravírováním.

Dřevěná krabička z borového dřeva. Krabička z borového dřeva, bude skvělým doplňkem k tvému peru, ať již jej chceš darovat, nebo se z něj těšit přímo ty. Je opatřena ekologickým, antibakteriálním mořením a její součástí je lůžko dokonale fixující pero a bezpečnostní folie. Krabička je vhodná i k dodatečnému gravírování a může sloužit i jako penál na psací potřeby.

Velká luxusní dřevěná krabička s vložkou potaženou saténem vhodná pro gravírování. Vyrobeno výhradně pro pera Calli. Vhodná především jako dárkové balení. Nejexkluzivnější obal, ve kterém ti mohu pero momentálně dodat. Krabička je vyrobena z borového dřeva ošetřená ekologickým lakem. Je osazena lůžkem potaženým saténem pro dokonalou fixaci a samozřejmostí je i ochranná folie.